KALEVI PANORAMA KATUSEKORTERID: EELISED - Kalevi Panorama
 

KALEVI PANORAMA KATUSEKORTERID: EELISED

28.08.2023

KALEVI PANORAMA KATUSEKORTERID: EELISED

28.08.2023

12 suurepärast kahekorruselist korterit ootavad oma omanikke. Kvaliteetne viimistlus, stiilne disain, valgus ja avarus, samuti parim vaade Tallinnale – see on kõigest väike osa neist eelistest, mis teid katusekorteri omanikuna ootavad.

Kalevi Panorama katusekorterite üks peamisi tehnoloogiaerinevusi on trepp, mis ühendab korterite kahte korrust. Need trepid on valmistatud betoonist ja vooderdatud lehtvineeriga. See tagab täiesti vaikse tarindi, nii et trepid ei krigise isegi pärast aastakümnete pikkust kasutamist. Käsipuud on valmistatud karastatud klaasist, mis ühest küljest loob õhulisus- ja kergustunde, kuid teisest küljest on see kõige usaldusväärsem lahendus, sest sellist klaasi on pea võimatu purustada.

Nii avaneb katusekorterite akendest vaade vanalinnale, kesklinnale, merele ja sadamale, kus silduvad kruiisilaevad. Samuti näeb Kalevi staadioni peaareeni ja Ülemiste kvartalit.

Kalevi Panoramas on väiksemaid kahekorruselisi kortereid, mille suurus on veidi üle 85 m2, ja ka avaramaid variante, mille suurus on kuni 150 m2.

Vaata fotosid: http://kalevipanorama.ee/katusekorterid/

Error: Contact form not found.