Kalevi Panorama katusekorterid – mida kirjutatakse meedias? - Kalevi Panorama
 

Kalevi Panorama katusekorterid – mida kirjutatakse meedias?

15.03.2023

Kalevi Panorama katusekorterid – mida kirjutatakse meedias?

15.03.2023

Eesti meedias ei jäänud tähelepanuta uudis, et Kalevi Panorama katusekorterid on valmis, viimistlustööd lõppenud ja kasutusload olemas.

Väljaanne Postimees avaldas märke, milles räägitakse mitte üksnes kahetasandilistest korteritest, vaid kogu elamukompleksist – Kalevi Panorama kõikidest erisustest ja eelistest. Artikliga saab tutvuda, vajutades lingile https://rus.postimees.ee/7726920/v-tallinne-poyavilis-novye-penthausy-s-cenoy-do-6000-evro-za-kvadratnyy-metr.

Meediakontsern Delfi avaldas koos fotogaleriiga suisa kaks ülevaatlikku materjali (nii eesti kui ka vene keeles), milles kirjeldati katusekorterite kõiki eeliseid.
„Pealinna keskel, Kalevi staadioni juures asuvas Kalevi Panorama elamukompleksis on lõppenud kõige eksklusiivsemate objektide – 12 katusekorteri – viimistlustööd ja saadud neile kasutusluba. Teiste sõnadega tähendab see, et varsti täituvad paljude uut ja ideaalset eluaset otsivate inimeste unistused. Fantastiline vaade Tallinnale on kõigest üks Kalevi Panorama korterite eksklusiivne eelis. Nii avaneb katusekorterite akendest vaade vanalinnale, kesklinnale, merele ja sadamale, kus silduvad kruiisilaevad. Samuti näeb Kalevi staadioni peaareeni ja Ülemiste kvartalit,“ märgitakse artiklis.
Artikli eestikeelset täisversiooni saab lugeda siit: https://moodnekodu.delfi.ee/artikkel/120154264/12-katusekorteriga-kalevi-panorama-elamukompleks-mojub-ka-rikkaliku-kinnisvaraga-tallinnas-unikaalselt

Venekeelne versioon on leitav siit:
https://dekor.delfi.ee/statja/120155530/zhiloy-kompleks-kalevi-panorama-s-12-penthausami-unikalnoe-predlozhenie-na-rynke-roskoshnoy-nedvizhimosti-tallinna

Error: Contact form not found.