VIIS PÕHJUST, MIKS KALEVI PANORAMA ON TÄIUSLIK LINNAKINNISVARA - Kalevi Panorama
 

VIIS PÕHJUST, MIKS KALEVI PANORAMA ON TÄIUSLIK LINNAKINNISVARA

30.11.2023

VIIS PÕHJUST, MIKS KALEVI PANORAMA ON TÄIUSLIK LINNAKINNISVARA

30.11.2023

Kalevi Panorama on rohkem kui lihtsalt elamukompleks. See on hoolikalt läbimõeldud kontseptsioon, mis vastab kaasaegses linnas elamise kõikidele nõudmistele. Siin on viis põhjust, miks Kalevi Panorama on linnakinnisvara ideaalne kehastus.

Suurepärane asukoht: asudes praktiliselt Tallinna kesklinnas, ühendab elamukompleks endas parima kahest maailmast – linnaelu erksuse ja vaikse piirkonna rahu.

Mugav infrastruktuur: esmaklassilised koolid, kaasaegsed ja mugavad lasteaiad, kauplused, kohvikud ja Kalevi staadion – kõik see asub elamukompleksist jalutuskäigu kaugusel.

Eesrindlikud ehitustehnoloogiad: tugevad konstruktsioonid, kauakestvad materjalid, „targa kodu“ funktsioon, eesrindlikud ja energiasäästlikud süsteemid – meie kompleks on kuni pisiasjadeni läbi mõeldud.

Mitmekülgsed elamisvõimalused: olgu tegu paariga, kes otsib mugavat pesa, suure perega, kes vajab piisavalt ruumi, või inimesega, kes armastab luksust ja unistab katusekorterist – Kalevi Panoramas leiab sobiva variandi igale nõudmisele ja eelarvele.

Panoraamvaade linnale: haarav vaade Tallinnale – Kalevi Panoramale iseloomulik omadus. Linna lummav panoraam lisab igapäevaelule suursuguse noodi.

Error: Contact form not found.